PC TopSerwis - Najlepszy serwis komputerowy w Krakowie

serwis komputerowy kraków PC TopSerwis to firma, która oferuje kompleksową pomoc przy problemach z komputerem. Firma zdaje sobie sprawę z tego, że jest to urządzenie, które w dzisiejszych czasach odgrywa ogromną role w życiu każdego człowieka i wpływa na wiele aspektów tegoż życia, dlatego jeśli pojawiają się jakieś problemy ze sprzętem trzeba jak najszybciej je rozwiązywać, by dalej można było wygodne korzystać z urządzenia. Jeszcze kilka lat temu głównym przedmiotem w pracy przy naprawie komputera był śrubokręt. Obecnie już to nie wystarczy. Trzeba mieć bardzo szeroką wiedzę, która zatacza szerokie kręgi. Musimy wiedzieć jak najwięcej między innymi o informatyce czy elektronice, poza tym dobrze również wiedzieć wiele o mechanice oraz programowaniu.

Całą wiedzę trzeba ze sobą skutecznie połączyć, by zagwarantować klientom szybką i skuteczną naprawę komputera. Nasz serwis idzie za rozwijającymi się komputerami i do swoich usług wprowadza nowoczesne rozwiązania. Korzystamy ze wszystkich metod, które pojawiają się na rynku i mogą sprawić, że nasze działania będą stały na wyższym poziomie. Wykorzystujemy między innymi diagnozowanie elektroniki oraz lutowanie układów scalonych przez BGA, QFP i SMD. Gdy chcemy znaleźć usterki do badania sprzętu wykorzystujemy urządzenia najlepszych na rynku firm. Mamy między innymi oscyloskopy HP nowoczesne zasilacze laboratoryjne a także takie urządzenia jak programatory kości BIOS firmy Wellon®, multimetry, karty diagnostyczne, testery gniazd procesorów i pamięci RAM.

Korzystamy z nowoczesnych stacji lutowniczych oraz do wymiany wszystkich elementów wykorzystujemy lutownic, które mogą zagwarantować skuteczne wykonanie całej usługi. Wśród naszych lutownic znajdziecie urządzenia Weller® oraz PACE®. Wiemy jednak, że naprawy komputerowe to nie tylko elektronika, często konieczna staje się wymiana całych elementów. Jeśli masz uszkodzone całe podzespoły możesz również do nas oddać swój sprzęt. Cała naprawa będzie wykonana szybko i dokładnie. Na stanie w magazynie mamy bardzo wiele podzespołów, które są w stanie zagwarantować, że bardzo szybko wykonamy dla Was całą usługę. Mamy sprzęt, który pasuje zarówno do starszych jak i nowych komputerów.

naprawa komputerów kraków W momencie, gdy takiej części nie będziemy mieli na stanie zajmiemy się tym, by jak najszybciej ją sprowadzić i rozpocząć naprawę w możliwie najkrótszym terminie. Mamy już kontakty z firmami z branży, dlatego szybko ściągniemy do siebie wszystkie elementy, które wykorzystywane są w używanych na świecie komputerach. Na rynku działamy już ponad 16 lat a to jest gwarancją naszej jakości. W sumie na naszym koncie jest już ponad 20 tysięcy skutecznie przeprowadzonych napraw. Takie doświadczenie sprawia, że górujemy nad innymi firmami z branży. Możemy skutecznie zająć się naprawdę każdego laptopa. Staramy się zawsze współpracować z klientem i informujemy go o pracach, które już są wykonane, a które jeszcze muszą zostać zrealizowane.